Стартував конкурс на найкращий логотип Тернополя, який репрезентувавтиме місто до, під час та після Євро-2012.

За словами ініціаторів — громадської організації «Тернопільска липа», конкурс триватиме до 1 травня. Про критерії оцінювання та умови поки що не йдеться – наразі формують робочу групу. Втім, сайт logo.ternopil.ua, де розміщуватимуть інформацію про конкурс, уже запрацював, повідомляє Інформаційний центр «Євро-2012» з посиланням на видання «20 хвилин».

До участі в конкурсі запрошують дизайнерів, студії, представників мистецьких кіл, а також творчих і креативних людей.

Як стверджують представники «Тернопільської липи», місто потребує створення власного логотипу, особливо з огляду на наближення Євро-2012. «Свої логотипи, впізнавані у всьому світі, мають багато міст Європи. Процес створення логотипу пройшли й деякі міста України, – продовжує Тимур Скорбенко. Особливо він активізувався з наближенням Євро-2012. Швидше за всіх впорався Львів. Свої логотипи мають Донецьк та Чернігів. У Києві – аж чотири конкурси для створення логотипу. Наше місто у цьому плані відстало, хоча загалом ця ідея для Тернополя не нова».

За словами організаторів, розробник найкращого логотипу отримає винагороду, зокрема матеріальну. «Переможця визначать авторитетні дизайнери, які розробили уже не один логотип і зможуть адекватно оцінити рівень виконання», – каже представник «Тернопільської липи» Ярослав Качмарський.

ZAXID.NET

Фото з Форуму