Станом на 10 годину ранку 4 травня у Тернополі виявили шість нових випадків захворювання на коронавірус.

Про це повідомляють у Тернопільському міському штабі для боротьби з коронавірусом.

Так, коронавірус виявили і підтвердили лабораторно за допомогою ПЛР-систем у тернополянина та двох дітей. Зараз вони на амбулаторному лікуванні.

Коронавірус підтвердили також у тернополянина, який перебував в інфекційному відділенні Тернопільської лікарні швидкої допомоги із підозрою.

COVID-19 підтвердили також у медичного працівника з Тернопільської обласної психоневрологічної лікарні.

Ще один випадок коронавірусу зареєстрували у Тернополі у працівника “Нової пошти”. У компанії з цього приводу зазначили:

“У понеділок, 4 травня, працівник терміналу Нової пошти у Тернополі отримав позитивний результат ПЦР-тесту на коронавірусну інфекцію. Зауважимо, що співробітник знаходився з 18 до 21 квітня у відпустці. Вийшов на роботу 21 квітня, однак одразу взяв лікарняний, бо відчув погіршення стану.

Компанія має заздалегідь затверджений протокол реагування на такий випадок і вже почала діяти згідно нього. Зокрема, термінал і всі посилки та вантажі будуть продезінфіковані. Співробітники терміналу пройдуть тестування на коронавірус.

Нова пошта також бере на себе піклування про хворого співробітника та членів його родини, які проживають на одній території. Зокрема, компанія забезпечить супровід лікування через страхову компанію, а його родину безкоштовними ліками, продуктами харчування та товарами першої необхідності.

У квітні Нова пошта провела навчання на випадок зараження коронавірусом на одному з терміналів, це допомогло отримати налагоджену схему дій. Зараз компанія її оперативно застосовує, щоб клієнти не відчули ніяких складнощів у отриманні своїх посилок та вантажу, а співробітники були впевнені, що компанія про них подбає”.

Загалом під початку епідемії коронавірусу підтвердили 74 випадки COVID-19 серед тернополян. 12 жителів Тернополя одужали.

Читайте на цю тему:

У Тернополі підтвердили коронавірус у майже семи десятків людей

На Тернопільщині найнижчий рівень смертності від коронавірусу в Україні

Ще четверо тернопільських медиків заразилися коронавірусом