Найбільше обурень викликало ЗНО з англійської мови. У деяких регіонах України прокотилася хвиля пікетів. Тернопільські абітурієнти також невдоволені іспитом.

На скарги абітурієнтів відреагувала міністр освіти і науки України Лілія Гриневич. Вона запевнила, що всі невдоволені учасники ЗНО зможуть перескласти аудіювання.

«Усі випускники, які скаржилися на аудіювання, зможуть перескласти його 4 липня. Оскільки саме до блоку аудіювання найбільше претензій. Були претензії і до того, як відтворювався звук, до того як диктор зачитував. Також абітурієнти скаржилися на гучність. Відтак абітурієнти зможуть повторно скласти аудіювання 4 липня», – заявила за засідання Кабінету Міністрів Лілія Гриневич.

У тернопільських пунктах тестування також надходили скарги одо звучання аудіозаписів. Відтак абітурієнти області також матимуть змогу перескласти аудіювання.

«Апеляційні заяви щодо процедури проведення тестування можна подати виключно в пункті тестування. Усі, хто подав апеляції, матимуть змогу перескласти тестування», – зазначив відповідальний за організацію ЗНО на Тернопільщині Юрій Шайнюк.

До слова, учора абітурієнти складали ЗНО з історії України. Загалом в державі нарахували 169 тисяч учасників цього випробування.

Софія Романська

Читайте також:

Випускники Тернопільщини скаржаться на ЗНО з англійської мови. ВІДЕО