Підприємці є, без перебільшення, найактивнішою соціальною групою нашого суспільства. Саме вони стали рушійною силою Помаранчевої революції, а потім – акцій протесту уже проти помилок Ющенка і Тимошенко.

Спрощена система оподаткування дала змогу працевлаштувати мільйони людей і при цьому уникати здирництва податківців та інших котролюючих структур. Новий проект податкового кодексу, фактично, знищує підприємництво- як клас.

В Тернополі підприємців та інших самозяйнятих людей близько 20 тисяч, ще 30-40 тисяч працюють у них. Фактично 60% людей працездатного віку, ті, хто не перебуває на утриманні державної і місцевої казни, має стосунок до підприємницва, годує з того себе і свою сім’ю. Навряд чи вони погодяться добровільно позбутися роботи і йти жебрати на вулицю.

Завтра о 10.00 роозпочинаєтося акція протесту працівників Тернопільського продуктового і речового ринків. Учасники зберуться біля приміщення обласної адміністрації. Страйковий комітет запрошує до участі всіх, кого стосується драконівський податковий кодекс, і хто далі хоче платити своїй країні податки, а не ховатися в тіні чи платити хабарі.

База завтра не працюватиме