10 листопада Тернопільський окружний адміністративний суд задовольнив позовні вимоги кандидата в депутати від ВО «Свобода» Сергія Приходька і скасував рішення ТВК про перерахунок голосів.

Суд постановив: постанову Тернопільської міської виборчої комісії Тернопільської області № 24 від 6 листопада 2010 року «Про проведення повторного підрахунку голосів виборців по виборчих дільницях №01003, 01004, 01005, 01078, 01079 м. Тернополя в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі №2» визнати протиправною та скасувати.

Як повідомили ZAXID.NET в прес-службі ВО «Свобода», рішення про повторний підрахунок голосів на окремих виборчих дільницях Тернопільська ТВК ухвалила 6 листопада 2010 року, що є порушенням виборчого законодавства. Скарги, на основі яких базувалося рішення ТВК про повторний підрахунок, є незаконними та прийняті були з порушенням термінів, котрі встановлює Закон про вибори депутатів місцевих рад. На основі цих фактів суд виніс відповідну постанову про скасування рішення ТВК про повторний підрахунок голосів.

По одномандатному мажоритарному виборчому округу №29 Тернопільський окружний адміністративний суд виніс ухвалу про заборону перерахунку голосів на дільницях, котрі належать цьому округу до остаточного рішення суду. Тільки після приїзду прокурора області перерахунок був припинений.

Як ми уже писали раніше – Приходька вже оголосили депутатом, але це рішення, в свою чергу оскаржили регіонали.  Щодо округу № 29, то незважаючи на ці обставини  оголошено  по ньому переможцем  підприємця  Смакоуса.