Сьогодні у тернопільському міськрайонному суді вкотре слухали справу керівника фірми «Будівельник» Зеновія Щепановського.

Нагадаємо, попереднє засідання перенесли у зв’язку із відсутністю усіх постраждалих. Тоді було прийнято рішення доставити їх в суд під конвоєм. Щоправда справа не увінчалась успіхом. З дванадцяти ошуканих пайовиків привели лише п’ятьох.

Головний суддя у справі Тарас Багрій вирішив більше не тягнути час і перейти до опитування свідків. А відсутніх постраждалих допитати у ході розгляду справи. Якщо ті, звичайно, з’являться. Тому слухання перенесли на 24 листопада.

Але ще однією причиною відкладання розгляду справи послугувала відсутність київського адвоката Зеновія Щепановського. За словами підсудного, захисниця втретє не з’явилась у залі суду через недугу. Але незважаючи на це, вона активно надсилає різноманітні клопотання. Обвинувачений попросив не розглядати їх, поки адвокат не видужає. Також підприємець звернувся до судді із проханням дозволити йому пройти обстеження в одній із лікарень міста через підвищений тиск і головні болі. Але суддя Тарас Багрій йому відмовив. Спочатку, на переконання служителя Феміди, обвинуваченого мають оглянути медпрацівники СІЗО. І лише після їхнього висновку, що у слідчому ізоляторі не можливо надати усю необхідну допомогу, Щепановському дозволять пройти обстеження у лікарні Тернополя.

Читайте на цю тему: