Серіал з Іваном Стойком, його помічником та міліцією триває.

Сьогодні нардеп з парламентської трибуни заявив, що його помічника правоохоронці облили горілкою, і, «не оглянувши, встановили середній ступінь сп’яніння та кинули до камери», повідомляє ZAXID.NET.

Він звернувся до Віктора Януковича з проханням взяти на особистий контроль розслідування ситуації із затриманням та побиттям його помічника. Також Стойко направив звернення з цього приводу до СБУ та Генеральної прокуратури.

Іван Стойко розповів, що міліція «безпідставно» затримала його помічника, коли він йшов по вулиці з дружиною і двома дітьми, проігнорувавши його посвідчення інваліда, помічника нардепа та пенсіонера Міністерства внутрішніх справ.

«Його посадили у відомий «воронок» і відвезли у наркологічний диспансер», – сказав нардеп.

Як повідомляв ZZ, 16 жовтня Стойко нагадав громадськості про своє існування гучною заявою про те, що правоохоронці побили його помічника. Нардеп назвав цей випадок «спланованою дією, яка направлена проти нього і може бути помстою за його критичні виступи проти теперішньої влади». Згодом центр зв’язків з громадськістю Тернопільського обласного управління МВСУ спростував звинувачення Стойка. За версією міліції, патруль затримав чоловіка на вулиці, оскільки той був п’яним і «своїм виглядом та діями ображав людську гідність інших людей».