Степан Барна: Перед органами місцевого самоврядування ми поставили завдання забезпечити функціонування очисних споруд! ФОТО

13/06/2018 0
Розмір тексту:

Очисні споруди – це запорука не лише чистої води та підшкірних вод, а й здоров’я людей. Адже наше самопочуття залежить від того, що ми їмо та п’ємо. Тому важливо забезпечити відновлення та функціонування очисних споруд по всій області.

На цьому наголосив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час відкриття біологічних очисних у селищі Товсте Товстенської громади Заліщицького району.

Активну роботу у цьому напрямі розпочали в області три роки тому (до цього очисні споруди функціонували лише у Тернополі, – прим.), що стало особистою ініціативою очільника краю Степана Барни.

«Сьогодні очисні відкривати не модно, адже, по-перше, це дорого, а по-друге, цього ніхто не бачить. Тому часто цього ніхто й не робить. Зате результат від такої роботи – неоціненний», – переконаний голова ОДА.

Власне, він зазначив, що за період активної роботи в області побудували 10 очисних споруд, у які вклади близько 50 млн. грн. «Вартість робіт в смт Товсте склала 8,5 мільйонів гривень, частина з яких – це кошти Державного фонду регіонального розвитку, а частина – співфінансування з місцевого бюджету. Тому я дякую всім, хто підтримує ініціативу щодо забезпечення Тернопілля чистою водою», – підсумував Степан Барна.

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Хто, на Вашу думку, стане наступним Президентом України?

    Результати

    Loading ... Loading ...