привітання Ляшка по УкраїніТаємниця “привітальних” бігбордів, з яких на наших жінок вишкірюється політик нетрадиційної орієнтації розкрита – нардеп Олег Ляшко оголосив конкурс на кращу назву своєї майбутньої партії. Про це парламентарій заявив у ході прес-конференції в Києві. Зокрема, на питання яке у партії буде назва, Ляшко відповіді не знайшов, але зазначив, що він був би вдячний за ідеї.

Разом з тим, на своїй сторінці Facebook народний обранець написав: «Друзі! Оголошую конкурс на кращу назву партії! Переможець отримає партквиток № 1 ».

Користувачі соціальної мережі вже активно підключилися до обговорення та пропонують найрізноманітніші варіанти: «Україна світ», «ПЛяшка» (Партія Ляшка), Рух опору, «Перезавантаження», «Змінимо разом», «Справжня Україна», а також «Блакитна Україна» .

Олег Ляшко всерйоз має намір виграти спочатку парламентські, а потім і президентські вибори. Разом з тим, як повідомляв «Багнет», нардеп потрапив у список політиків, які «оскандалилися»  2010-го року. Хоча, зовсім недавно політик заявив, що в парламенті йому працювати нецікаво, пише Багнет.