Голодна туса”, яку організував Олександр Заліско у день пам’яті жертв Голодомору, викликала величезне обурення у соціальних мережах та медійному просторі 27 листопада.

Багато хто із колег-блогерів Олександра засудили його дії, але знайшлися і ті, хто його підтримав і зазначив, що він не мав на меті нічого поганого. Зокрема, блогерка-мільйонниця, що родом із Тернополя, Тетяна Пренткович підтримала Олександра Заліско, пише видання 0352.ua.

Читайте також: Помер директор Будинку вчених, де відбувалася скандальна “голодна туса” за участю тернопільських блогерів

“До чого тут я це все? Було б класно почати із себе, а тоді вимагати у інших”, – зазначила Тетяна у коротких відео на своїй сторінці у мережі Instagram.

Дівчина також написала, що іде видаляти із своєї сторінки “тварин, які піддались стадному інстинкту”.

Читайте також: “Бажають нам смерті”: блогери прокоментували скандальну “голодну тусу”

“Хороша чистка аудиторії”, – написала Тетяна.

Окрім того, блогерка у наступному короткому відео припустила, що напевне людям, які критикують Олександра та його вечірку не вистачає лубриканта. Таким чином прорекламувавши продукт із свого онлайн-магазину.

“А може вони такі злі бо у них немає лубриканта”, – підсумувала Тетяна.

Читайте також: Відомі бренди відмовляються від співпраці з тернопільськими блогерами, які брали участь у скандальній “голодній тусі”

Читайте також: “Голодна туса”: відома тернопільська блогерка потрапила у скандал через вечірку у День пам’яті жертв Голодоморів. ФОТО