Серед найбільших компаній, які повідомили, що не співпрацюватимуть із цими блогерами, – “Метро”, “Нова пошта”, “Розетка”.

У відповідь на заклик бойкотувати блогерів, які влаштували “голодну вечірку” у Львові, працювати з організаторами святкувань почали відмовлятися відомі компанії, інформує “Еспресо.Захід“.

Зокрема, в мережі “Метро” вважають неприйнятним продовжувати співпрацю з блогерами Олександром Заліском, Олександрою Пустовіт, Наталією Литвин, Олександром Куровським, Дариною Запісочною, Тетяною Самбурською та ведучим Володимиром Остапчуком, адже їхня поведінка та дії демонструють зневагу до трагічних подій української історії.

Читайте на цю тему: “Голодна туса”: відома тернопільська блогерка потрапила у скандал через вечірку у День пам’яті жертв Голодоморів. ФОТО

“На жаль, ми не можемо нести відповідальність за вчинки окремих осіб, однак при підготовці майбутніх інтеграцій з блогерами та іншими публічними особами ми будемо більш ретельно підходити до вибору партнерів”, – наголосили в “Метро”.

У компанії “Нова пошта” також не підтримують висміювання пам’ятних подій та їх знецінювання у будь-якому вигляді.

“Ми вважаємо, що у будь-якому святкуванні завжди є місце для поваги до інших, зокрема очікуємо цього від блогерів, до яких дуже часто прислухаються багато людей, особливо молодь та діти. Безумовно, ми будемо враховувати нещодавній інцидент у нашому виборі лідерів думок для подальшої співпраці. Наразі з блогерами, про яких йде мова, у нас немає діючих контрактів та домовленостей, та з огляду на їх дії, – не буде”, – зазначили в компанії.

У “Розетці” пообіцяли переглянути співпрацю з усіма блогерами, які брали участь у заході.

У “Київстарі” заявили, що вивчатимуть деталі цієї ситуації та будуть з’ясовувати позицію блогера-партнера, щоб прийняти правильне рішення.

Нагадаємо, у Львові в день вшанування пам’яті загиблих внаслідок Голодомору 1932-1933 років блогери влаштували “голодну” вечірку. Свій день народження святкував блогер з Чернівців Олександр Заліско. Серед гостей на вечірку в сексі-стилі із натяками на БДСМ були запрошені також “зірки” інстаграму Наталі Литвин (1 мільйон підписників); Таня Самбурська (1,5 мільйона підписників); Валерія Юрченко (1,3 мільйона підписників); Саша Бо (1,9 мільйона підписників). Відбулася вечірка у Будинку вчених, що на вулиці Листопадового Чину. Власник “будинку вчених” – Львівська обласна організація профспілки працівників освіти і науки України.

Читайте також: “Металобрухт, який треба утилізувати”, – тернопільські блогери опинилися у центрі скандалу з розіграшем автомобіля. ФОТО

Керівництво львівського Будинку вчених відреагувало на “голодну вечірку”, яка відбулась у День вшанування пам’яті жертв Голодомору. “Еспресо.Захід” заступник директора Будинку вчених Василь Мастикаш повідомив, що вони шоковані тим, що сталося.

Як ми вже писали, в соцмережах закликають бойкотувати блогерів-організаторів “Голодної вечірки”, а компанії, які з ними співпрацюють, – припиняти співпрацю.
За порушення карантинних вимог комісія ТЕБ і НС прийняла рішення призупинити господарську дільність Будинку вчених Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України.

Читайте також: Сукня принцеси, замок, принц на коні: популярна тернопільська блогерка вийшла заміж. ФОТО