Про вчорашнє оточення озброєними силовиками мерії та про звинувачення його заступника у хабарництві сьогодні вранці говорив з журналістами міський голова Тернополя Сергій Надал.

Надал СергійАби прокоментувати події та показати журналістам те, що вчора залишилось за зачиненими дверима, міський голова провів брифінг.

«Включаю систему відеоспостереження, бачу, що невідомі люди бігають з автоматами по приміщенні. Поруч на вулиці знаходиться начальник обласної міліції Богомол, набираю до нього: «Що робиться, ви знаєте?». «Ми не знаємо, що це відбувається, я тільки знаю, що це якісь київські міліціонери, поспілкуєтесь з ними». Бачу. Поруч з моєю приймальнею також стоїть людина з автоматом. Виходжу: «Добрий день. Що ви хотіли?». «Ми київська міліція. Вам все розкажуть внизу». Спускаюсь вниз до керівника цієї бригади: «Слухаю вас уважно. Що це відбувається?». Представляють мені документи, УБОЗ Києва. Говорять, що в них є рішення Печерського суду міста Києва на обшук кабінету Камінського», – розповів міський голова Тернополя Сергій Надал.

Та одним кабінетом заступника Володимира Камінського, каже міський голова, силовики не обмежились. Й обшук продовжили в приймальнях та інших приміщеннях. Хоч дозвіл, за словами Сергія Надала, правоохоронці мали виключно на огляд робочого місця одного заступника.

«З Камінським спілкування було відвертим. Зразу «Ви Камінський? Ви звинувачуєтесь в отриманні хабара». Чіпляють наручники. Хочу наголосити, що Камінський є депутатом обласної ради. По закону, щоб затримати депутата обласної ради, має бути санкція обласного прокурора. При тому всьому ні міський, ні обласний прокурор про ці речі взагалі нічого не знали. Незважаючи на вимоги лікарів про госпіталізацію, його все ж таки силоміць виводять за руки, за ноги, закидають в автобус. Вивозять в невідомому напрямку. Вже потім нам сказали, що це місто Київ», – повідомив Сергій Надал.

І тільки після цього, продовжує міський голова, правоохоронці разом з понятими пішли обшукувати кабінет.

«Всі входи і виходи в міську раду зразу були заблоковані працівниками міліції. Вони нікого не впускали і не випускали. Відповідно, доступ до кабінетів на першому поверсі мали тільки працівники міліції. Заходимо разом з понятими робити обшук в кабінеті Камінського. Значить, люди відкривають кабінет Камінського, не йдуть до сейфу. Значить, шафи вже всі відкриті. Вибірково дивляться дві папки в першій шафі, не всі, наголошую на цьому, вибірково дивляться дві папки в другій шафі, підходять до третьої шафи, відкривають папку, з папки дістають папки з трьома купюрами. Показують ці купюри, просвічують їх. На купюрах жодних пальців чи чогось іншого немає, тільки по ребру купюр видно, що вони помічені», – зазначив міський голова.

У злочин свого заступника міський голова не вірить. Сергій Надал заявляє, що все спеціально спланували їхні політичні конкуренти.

«Те, що це є замовлено і підставлено, це є однозначно. Вважаємо, що це є політичне замовлення, зв’язане, перше, з тим, що з позицією депутатів Всеукраїнського об’єднання «Свобода» стосовно багатомільярдних розкрадань під керівництвом уряду Яценюка, яке було доведено комісією Осуховської, яку успішно поховали, не дали допрацювати. Друге – це позиція депутатів від «Свободи» по міністру внутрішніх справ Авакову за те, що не розкриваються, не розслідуються злочини по Майдану. Це все є ніщо інше, як просто політичне переслідування конкурентів», – переконаний Сергій Надал.

До слова, зараз заступник міського голови Володимир Камінський перебуває у київському слідчому ізоляторі.

Джерело: ІНТБ

[youtube1]ub2o9isGTKY[/youtube1]