Колись монолітна і потужна “каманда” Василя Деревляного помаленько сходить на пси. Поки інші партії спокійно і злагоджено проводять конференції з наперед відомим результатом, в БЮТ – серйозний скандал. Обласне і міське керівництво не поділило місця у виборчому списку до Тернопільської ради.

Напередодні Василь Тимофійович Деревляний провів чи то бюро, чи то  партконференцію. На ній затвердили список, де діючих депутатів міської ради включно з головою фракції, скандальним Сергієм Кириком засунули… в непрохідне місце. Зрозуміло, що ображені міські бютівці на таке не погодилися. Сьогодні вночі вони провели своє зібрання і склали власний список. З нього повикидали прихильників Деревляного, а себе красивих розмістили на перших місцях. Найцікавіше, що у нічній конференції брав участь представник ТВК. За збігом обставин ним виявився голова комісії Іван Чорнозуб, який предсталяє партію Регіонів. Пан Іван доволі колоритна постать серед політичної тусовки. Встиг побувати в СДПУ(о), “Нашій Україні”, а зараз прибився до табору партії влади.

Зараз триває прес-конференція нардепа Деревляного, де він метає громи і блискавиці на відступників. Це вже четверта група активістів, які відколюється від БЮТ за часів кермування пана  нардепа, що має в області сумнівну репутацію.

Те саме можна сказати і про відступників. Про голову міської організації “Батьківщини” місцеві мас-медіа писали, як про “гвалтівника”. За інформацією видань він раніше був під слідством у справі про згвалтування, а після відбуття покарання змінив прізвище з Мєщерякова на Кирика. Інший порушник спокою – Сандій – у міськраді очолював “найжирнішу”архітектурну комісію, а ввійшов до БЮТу за квотою партії Богдана Губського.