Контрольно-ревізійне управління в Тернопільській області від початку 2011 року забезпечило відшкодування виявлених втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 16,9 млн грн.

Так, ревізією господарської діяльності Заліщицької центральної комунальної районної лікарні виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат, на загальну суму понад 287 тис. грн, з яких відшкодовано 215,2 тис. грн. Зокрема, проведено доплати працівникам установи за роботу з дезінфікуючими засобами на 199 тис. грн. Окрім того, забезпечено відшкодування збитків на суму 16,2 тис. грн, які виникли через безпідставне збільшення постачальником ціни на пальне.

За результатами ревізії застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, шістьох посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру області.

Ревізією Кременецького медичного училища імені Арсена Річинського виявлено порушень, що призвели до втрат, на суму 175 тис. грн, з яких відшкодовано 138,5 тис. грн. Зокрема, зі спеціального фонду кошторису відшкодовано 110 тис. грн, які незаконно використані із загального фонду. Також забезпечено виплату окремим працівникам установи недоотриманих ними коштів на загальну суму 28,5 тис. грн.

За результатами ревізії 4 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру, – повідомили у прес-службі КРУ в Тернопільській області.