Реконструкція тернопільського міського стадіону обійдеться у 22 мільйона гривень. За попередніх два роки з бюджету міста було виділено 2,8 мільйона гривень. У цьому році закладено – 3 мільйони. Зрозуміло, що цього не достатньо, щоб повністю завершити роботи. Міський голова Сергій Надал сподівається на допомогу від держави та інвесторів.

– Перше – це розрахунок все ж таки на те, що якщо держава визначиться, що Тернопіль входить в десятку стратегічно важливих об’єктів і місце прийому команд, і дасть з державного бюджету кошти. Крім того, в нас є пропозиція для потенційних інвесторів для розміщення комерційних об’єктів на базі стадіону, навколо стадіону і ми десь сподіваємось, якщо люди погодяться займатись цим бізнесом, то ми тоді залучимо кошти приватних інвесторів для реконструкції стадіону, – розповів мер.

На сьогоднішній день на стадіоні повністю закінчені роботи по даховому накриттю південної трибуни. Зараз ведуться роботи на східній трибуні.

– За зимовий період нам вдалося повністю залити опорну стіну східної трибуни довжиною 120 метрів і плюс залити всі фундаменти під розміщення колон для дахового накриття як на східній, так і на північній трибунах. І на сьогоднішній день ведеться монтаж поперечних ферм. Сьогодні вже десята ферма. Частина ферм вже знаходиться безпосередньо на стадіоні. Ми багато не завозимо, щоб не захаращувати стадіон тому, що тренуються і легкоатлети, зараз вже сніг зійшов. До сьогоднішнього дня ми стадіону не виводили з експлуатації, – розповів директор стадіону Ярослав Колісник.

За його словами, здати стадіон в експлуатацію планують в грудні цього року. Однак вже залежатиме від фінансування.

– Буде фінансування, ми готові змістити графіки в сторону пришвидшення за рахунок одночасного виконання робіт. Тобто на готових трибунах, які накриті, зокрема на південній трибуні, ми готові проводити роботи по фарбуванню даху знизу конструкції. Плюс проводити шпаклювання гідроізоляцією трибуни. Тому що вже опади не попадають на неї. І готовити місця під розміщення пластикових сидінь. Таким чином, суміжність цих робіт може наздогнати графік виконання робіт по здачі стадіону в експлуатацію, – зазначив Ярослав Колісник.

На сьогоднішній день роботи із реконструкції стадіону відстають від графіку на півтора місяця.