Тернополяни Дмитро Підручний та Олена Підгрушна 13 вересня здобули перші медалі на відкритому чемпіонаті України з літнього біатлону. Ці змагання розпочалися у Тисовці.

Підгрушна на роликах здобула 5-те місцеТернополянин пройшов спринтерську гонку без промахів і лише чотирнадцять секунд поступився переможцю змагань — Сергію Семенову. Третє місце посів білоруський біатлоніст Володимир Оленішко.

Слідом за чоловічими спринтерськими гонками на відкритому чемпіонаті України з біатлону, виступили жінки.

Тернополянка Олена Підгрушна прибула до фінішу другою і стала срібною призеркою чемпіонату, поступившись білоруській спортсменці — Дарії Домрачовій. На першому вогневому рубежі відома тернополянка допустила один промах, на другому — відстрілялася “чисто”.

Ще одна тернополянка — Анастасія Меркушина, посіла 19-те місце з трьома промахами. Всього стартувало 49 жінок.