Міський голова Тернополя Сергій Надал започаткував одразу два конкурси.

Один з них, як повідомляє прес-служба міської ради – «Феєрія новорічного міста».

Даний конкурс проводиться з 25 грудня до 10 січня 2011 року з метою формування привабливого оформлення міста Тернополя, зовнішнього вигляду об’єктів торгівлі, громадського харчування та сфери послуг міста, створення святкової атмосфери для мешканців та гостей міста в період новорічно-різдвяних свят, надання можливості усім бажаючим реалізувати власні творчі здібності шляхом участі у спільному святковому оформленні міста.

Передбачено три таких номінації:

«Зелена Модниця» – найкраще оформлення ялинки;

«Настрій, дарований серцем» – найкраще оформлення в новорічно-різдвяному стилі подвір’я, зовнішнього вигляду оселі;

«Карнавал прикрас»  – найкраще оформлення вітрини в новорічно-різдвяному стилі.

У конкурсі можуть брати участь установи, підприємства, заклади, організації, незалежно від форм власності, розташовані на території міста; суб’єкти господарської діяльності незалежно від форм власності, у підпорядкуванні яких є заклади громадського харчування, торгівлі та сфери послуг; мешканці Тернополя.

У кожній номінації конкурсною комісією буде визначено переможців. Переможці нагороджуватимуться грамотою та грошовою винагородою в розмірі 1000 грн. Результати конкурсу оголошуватимуть 13-14 січня 2011 року.

Інший конкурс від Надала стосується дітей. Маленьким тернополянам пропонують поділитися своїм баченням Тернополя майбутнього.

Конкурс «Тернопіль – наше місто майбутнього» має на меті розвиток та популяризацію дитячої творчості, застосування дитячих творчих робіт у створенні проектів розбудови міста.

Заявки для участі у конкурсах необхідно подавати в управління культури та туризму Тернопільської міської ради за адресою: вул. Миру, 6, каб. 22А, тел. 51-28-74.