На утримання Тернопільської обласної ради у 2011 році розрахунками Міністерства фінансів України передбачено 3,8 млн грн. Про це розповів начальник головного фінансового управління ОДА Ігор Пиріг на колегії облдержадміністрації, презентуючи проект обласного бюджету на 2011 рік.

Як повідомили в прес-службі Тернопільської ОДА, доведений розрахунковий обсяг забезпечує видатки на оплату праці з нарахуванням в розмірі 3,1 млн грн, які становлять 83,8% до загального розрахункового обсягу, за рахунок яких буде забезпечено основні виплати (посадовий оклад, доплата за ранг та вислугу років, індексація заробітної плати, доплата за таємність, виплата 10 посадових окладів при виході на пенсію) та інших виплат, передбачених законодавством.

Крім того, доведеним обсягом стовідсотково забезпечується потреба на оплату комунальних послуг та енергоносіїв, видатки на відрядження. Для забезпечення основної діяльності, проведення сесій, засідань постійних комісій обласної ради додатково спрямовано 1,3 млн грн.