Рівна боротьба в матчі 26-го туру чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги між дніпродзержинською «Сталлю» та ФК «Тернопіль» тривала до 75 хвилини. А далі господарі поля зуміли відкрити рахунок, після чого тернопільська оборона «тріснула» по швах. Підсумковий результат поєдинку – 4:0 на користь «сталеварів».

До звітного матчу тренери обох команд підійшли з суттєвими кадровими проблемами. Так, у господарів поля через перебір карток пропускали два гравці – Володимир Адам’юк та Олексій Пінчук, у гостей одразу три гравці основного складу – Андрій Дубчак, Андрій Кондзьолка, Віталій Богданов. Свої проблеми тернопільські тренери вирішили за допомогою трьох гравців, які зрідка потрапляють до основи – Романа Гаврилюка, Сергія Полянчука та Юрія Соколовського…

Матч для наших земляків розпочався гірше не вигадаєш. Вже на третій хвилині з поля був вилучений Роман Гаврилюк. Тернополяни швидко перебудувалися, стали грати вкрай обережно в обороні і зрідка навіть огризалися. Зокрема, першим «сталеварів» потурбував Ростислав Волошинович, який зробив навісну передачу з кутового. Коли суперник виніс м’яча, той знову дістався до Ростика, який прострілив на ближню стійку, на яку, на жаль, ніхто з тернополян не пішов. Найактивніший у муніципалів у ці хвилини Волошинович накрутив суперника з правого краю атаки та відпасував на Сергій Полянчука. Той переадресував «шкіряного» на Василя Чорного. Удар Василеві не вдався (м’яч звалився з ноги), однак той відскочив до Юрія Соколовського, який наважився на удар метрів з 25-ти – смугастий пройшов над «дев’яткою». Опісля кілька разів прийшлося попрацювати Сергію Чернобаю. В одному випадку надійно зіграв тернопільський кіпер, у іншому – м’яч після удару нападника «Сталі» Сейхана Алієва пройшов поруч зі стійкою. Тернополяни теж відповіли стандартом. Ігор Курило потужно пробив зі штрафного, м’яч по-зрадницьки прокотився по лінії воротарського майданчика, але у ствір його так ніхто не переправив, хоча це могли зробити одразу троє гравців ФК «Тернопіль» – Семенець, Чорний, Полянчук. Загалом у першому таймі перевагою володіли господарі поля, постійно «нагнітали», але до завершення тайму за винятком штрафного у виконанні Антона Котляра нічого особливого не створили. Навіс Котляра з зони тернопільського оборонця Юрія Соколовського вийшов доволі перспективний, однак ніхто з партнерів по команді не зумів замкнути дальню стійку. А перед самим свистком на перерву «смачно» приклався до м’яча Василь Чорний, але удар у граючого тренера команди вийшов значно вище воріт.

За перші 20 хвилин другого тайму суперники створили по великому рахунку дві гольові нагоди. Першим це вдалося зробити господарям поля. Котляр зробив навіс зі штрафного, а ніким не прикритий Дебелко пробив з близької відстані вище воріт.  Через деякий час крайній півзахисник ФК «Тернопіль» Ігор Кушецький накрутив оборонця і метрів з 23-ох пробив над «дев’яткою». Далі, постійно тримав у напрузі тернопільських оборонців нападник «Сталі» Станіслав Куліш. Особливо небезпечним був удар форварда з близької, якого заблокував Сергій Атласюк. А потім стався епізод, який кардинально вплинув на подальші події на футбольному полі. У верховій боротьбі Сергій Чернобай отримав травму. Незважаючи на допомогу лікарів, Сергій змушений був залишити поле. Травмованого колегу замінив Сергій Русан і практично одразу пропустив гол. Після передачі Євгена Сантрапинських, котрий накрутив Сергія Полянчука, точним виявився удар головою Романа Дебелко (1:0), який виграв позицію в Василя Чорного. Незадовго «сталевари» відзначилися вдруге. Дебелко здійснив сольний прохід по володіннях тернопільської команди, Русан не зумів зупинити прохід форварда, той відпасував на Куліша, який в силовій манері заштовхав м’яча у ворота (2:0). Він ж, уникнувши офсайдної пастки, елегантного «каткув» смугастого під Сергієм Русаном (3:0). А «добив» тернополян все той Куліш, який ударом головою замкнув передачу з лівого краю атаки (4:0)…