У селі Чагарі Гусятинського району Тернопільщини 6-го липня проходив Всеукраїнський фестиваль сільської молоді «Купальська феєрія». Цьогоріч масштабне дійство, яке пройшо уже вп’яте, нагадувало піар-акцію Партії регіонів та чинної влади, – про це у коментарі написав один з читачів “За Збручем.

“На святі не було жодного прапора, крім прапора Партії регіонів, навіть Національного, – написав читач, що представився Орестом, – Оце то Хоптян демократію впроваджує. Замість дешевих лазерних шоу краще б пенсіонерам і малозабезпеченим сім’ям допомогу дав… Надіємось Хоптян за кермо після святкування не сідав!…”

Нагадаємо, фестиваль у Чагарях унікальний тим, що має підтримку Міністерства культури України. Його також підтримує місцева влада. Як ми повідомляли, голова облдержадміністрації Валентин Хоптян обіцяв спрезентувати глядачам святковий салют, а його дружина Надія – голова Гусятинської РДА – лазерне шоу.

У фестивалі взяли участь духовий оркестр Міністерства оборони України, ансамбль пісні і танцю Державної прикордонної служби України, фіналісти вокальних шоу “Х-фактор” та “Голос країни”, а також колективи Гусятинського та інших районів області. Завершилося святкування дискотекою за участю “гуцула-хулігана” Василя Мельниковича.

Фото прес-служб ОДА та Партії регіонів