Досі триває сесія Гусятинської районної ради.

Від початку сесії пройшло більше 13 годин, а депутати не можуть обрати нового голову районної ради. Не можуть, але прийняли рішення допоки не оберуть нового голову – доти будуть голосувати. Зараз триває шосте за ліком голосування. Усі шість разів на посаду голови від партії влади кандидує один кандидат – заступник голови райдержадміністрації з гуманітарних питань Надія Хоптян. Як  вдалося дізнатися “За збручем” ця стійка жінка є родичкою(за основною версією – дружиною) голови Підволочиської РДА Валентина Хоптяна. Найгірший її результат – 38 голосів підтримки зафіксовано у другому голосуванні. Найкращий – 5-му – 43 голоси. До перемоги їй не вистачило двох голосів.

З іншого боку, їй протистояли чоловіки-опозиціонери. Три перших раунди – це був представник партії “Батьківщина” підприємець Степан Гладун. Згодом свої сили у протистоянні з Надією Хоптян пробували поки що діючий голова ради представник “Свободи” Василь Бойчук та його заступник від “Батьківщини”  Степан Батіг. Тепер знову висунули Гладуна.

Цікаво, що арифметично гусятинська опозиція має переконливу перевагу над партією влади, за списками якої в райраду пройшло лише 19 депутатів. Однак сила влади та природні інстинкти народних обранців не дозволяють їм прийняти вибір громади. Цілком можливо, що якщо б від влади балотувався голова РДА Степан Турецький результат був би іншим, однак з незрозумілих причин він вирішив залишитися депутатом облради.