Три пересувні АЗС, приміщення площею 1,6 тис. кв м та два недобудовані об’єкти вже вкотре виставляє на аукціон регіональне відділення Фонду державного майна України в Тернопільській області.

Автозаправні станції контейнерного типу для зберігання та відпуску нафтопродуктів, повідомила прес-секретар регіонального відділення Фонду держмайна України в Тернопільській області Лариса Шумило, перебувають у Тернополі та у селі Вигнанка Чортківського району. Початкова вартість продажу станцій з урахуванням ПДВ складає 5,89 тис. грн.,  6,024 тис. грн. та 6,216 тис. грн. відповідно.

Також пропонується частина побутового корпусу площею 1,611 тис. кв. м., що знаходиться на балансі ВАТ «Українська тютюнова компанія» і  розташований у місті Монастириськ.

Приміщення розміщені на 1-му, 2-му і 3-му поверхах триповерхової будівлі, першої групи капітальності, забезпечені двома сходовими клітками, обладнані виходи на центральну вулицю міста та на внутрішню територію ВАТ «Українська тютюнова компанія». Приміщення мають різне призначення і можуть бути використані для офісу, їдальні, актової зали з кінопроекційною, як допоміжні. Земельна ділянка, на якій розміщений побутовий корпус, знаходиться в межах ділянки, переданої у постійне користування  ВАТ «Українська  тютюнова компанія».

Початкова вартість продажу об’єкта з урахуванням ПДВ складає 778,388 тис. грн.

Крім цього, пропонуються до повторного продажу на аукціоні два об’єкти незавершеного будівництва державної форми власності, зокрема незавершене будівництво навчально-виробничої майстерні, що перебуває на балансі Підгаєцького професійного аграрного ліцею і знаходиться у Підгайцях. Одноповерхова цегляна будівля  площею 2,5 тис. кв. м. має цегляну кладку стін з перекриттям, зроблено шиферну покрівлю. Зовнішні комунікації відсутні. Ступінь будівельної готовності об’єкта становить близько 30%. Земельна ділянка під об’єктом приватизації окремо не виділена. Об’єкт знаходиться в межах земельної ділянки, наданої в постійне користування Підгаєцькому професійному аграрному ліцею. Початкова вартість продажу об’єкта з урахуванням ПДВ – 131,322 тис. грн.

Ще один об’єкт – незавершене будівництво господарського корпусу разом із земельною ділянкою, яке знаходиться у селі  Білобожниця Чортківського району. По об’єкту виконано фундаменти, цегляну кладку стін першого поверху, перекриття, встановлено шатровий дах та шиферну покрівлю. Об’єкт повністю оштукатурений ззовні та зсередини. Ступінь будівельної готовності – 44 %.  Цільове призначення земельної ділянки площею 1,1 тис. кв. м. – для житлової та громадської забудови. Початкова вартість продажу об’єкта з урахуванням ПДВ – 137,688 тис. грн., тому числі незавершеного будівництва господарського корпусу – 116,148 тис. грн., земельної ділянки – 21,54 тис. грн.

Аукціон відбудеться 4 жовтня 2010 року у регіональному відділенні Фонду державного майна України в Тернопільській області.