Екс-народний депутат України Ярослав Джоджик не знає долю своїх «крутих» номерів, про наявність яких нещодавно повідомляла «Українська правда».

Джоджик, автомобіль, номерНагадаємо, що депутатам Верховної ради попередньої каденції, згідно їх письмової заяви, видавали спеціальні автомобільні номери, які давали привілеї на дорогах. На депутатів Верховної Ради було виділено близько тисячі номерів: від АА 0001 ВР до АА 0499 ВР; від АА 1001 ВР до АА 1499 ВР.

«На даний час я особисто не користуюся таким номером, – розповів кореспонденту «За Збручем» Ярослав Джоджик. – Але, коли я був депутатом, такий номер у мене справді був. Зараз його в мене немає. Якщо чесно, то ці питання опустив. Після того, як перестав бути народним депутатом, не знаю його долі. Треба просто з’ясувати, де він.

Якщо вже дана справа набула такого публічного розголосу, то я з’ясую, яка доля тих номерів. Безумовно. Але не вважаю, що це надзвичайна подія – номери депутата Верховної Ради. В житті є набагато більше суттєвих подій, які характеризують того чи іншого нардепа. З моєї точки зору, до того переліку номери не належать», – зауважив пан Ярослав.

Читайте на цю тему: