Середня заробітна плата народного депутата України становить 7000 гривень. Про це  в ефірі одного з телеканалів сказав «регіонал» Ярослав Сухий, коментуючи порівняльну характеристику зарплат слуг народу і рядових громадян.

«Я не вперше слухаю ці вигадки. Невже журналістам важко зробити офіційний запит до бухгалтерії? Давайте я за вас це зроблю. Не треба плутати. Не всі кошти, які отримує народний депутат України в касі, є його заробітною платою. Наша платня у середньому складає 7000 гривень. Я, наприклад, маю доплати за вчені звання. Хтось має за якийсь стаж. Так і набігає 12-14 тисяч», — розповів він.

«Регіонал» вважає піаром, коли депутати намагаються показати, що вони близькі до народу. За його словами, головним критерієм оцінки нардепа повинні бути результати роботи.

«На зустрічах з виборцями не раз говорив: «Що ж ви нас спочатку обираєте, а потім банітуєте?» Я повинен переодягтися у фуфайку і кирзові чоботи, щоб комусь сподобатися? Все це показуха! З народного депутата потрібно питати про роботу», — додав політик.

От ми і питаємо за роботу: де літак, пане Сухий? Де покращення життя? І до речі заробітна плата народного депутата виходить ніяк не менше, ніж 14 тисяч, навіть без наукових ступенів, знання мов, доплат за участи в комітетах, інтенсивності праці та інших чеснот притаманних народним обранцям.