У 9-му турі Першої ліги футбольний клуб “Нива” програв у домашній грі ФК “Полтава” з рахунком 0:1.

Наставник “Ниви” Петро Бадло випустив на дебютну для себе домашню гру усіх тих футболістів, що минулого тижня провели матч проти київського “Динамо-2”. Відзначимо, що на гру команди виводили дітлахи, які пізнають ази футболу у дитячо-юнацькому футбольному клубі “Чемпіон”.

Перед матчем в.о. головного тренера заявив, що його підопічні будуть мати неабияке бажання перемогти. Власне, це й продемонстрували футболісти “Ниви” на старті матчу, коли змусили суперників оборонятися. Однак попри тотальний контроль м’яча потурбувати воротаря “Полтави” серйозно не вдавалося. Були спроби від Волошиновича та Захаревича, але в обох випадках захист гостей тріщин не давав.

Гості, які були пасивними у атаці, першу спробу забити створили у середині тайму. Масалов виконав пристрілку, вдаривши по воротах здалеку — м’яч пройшов повз ворота. Проте з другої спроби один з лідерів полтавської команди не схибив. Щоправда, забити йому допоміг рикошет від Тараса Дурая.

По перерві тренерський штаб “Ниви” кинув у бій єдиного номінального форварда Андрія Фаюка, який змінив Віталія Бадла. Але старт другого тайму запам’ятався перш за все травмою захисника нашого клубу Івана Мучака, якого згодом теж довелося міняти.

Загалом же усі найцікавіші події другого тайму відбулися у його кінцівці. “Нива”, намагаючись врятувати нічию, кинула усі сили у атаку. Найреальнішу нагоду забити мав Андрій Фаюк, якому забракло влучності у моменті, коли він пробивав по воротах з кількох метрів. У цій же атаці арбітр у метушні не побачив гру рукою захисника “Полтави” у своєму штрафному майданчику. Згодом рефері ще кілька разів приймав доволі сумнівні рішення, не наважуючись призначити пенальті гостям.

Уже на доданих хвилинах через надмірні емоції Жицький та Портянко отримали від судді попередження. Така ж доля спіткала воротаря “Полтави” Кучинського, який затягував час. Як наслідок, час зіграв на руку гостям, які змогли відстояти перемогу, пише офіційний сайт “Ниви”.