Депутати Тернопільської обласної ради дійсно вирішили встановити рекорд. Завтра відбудеться вже дев’яте за рахунком пленарне засідання 40 сесії.

.

Зазвичай, сесія облради відбувається по четвергах. Але сьогодні голова обласної ради Олексій Кайда бере участь у засіданні Ради регіонів у Києві. Відтак пленарне засідання перенесли на п’ятницю.

Як повідомили у прес-службі обласної ради, на розгляд народних обранців запропоновано понад півсотні питань. Мають внести у порядок денний депутати звернення до Президента України, голови Верховної Ради, прем’єр-міністра щодо неприпустимості розгляду законопроекту про виключення Почаївської лаври із переліку об’єктів, які не підлягають приватизації. Тернопільські депутати вимагатимуть, щоб уряд відмінив розпорядження Кабміну 2003 року, коли Лавру вилучили із Кременецько-Почаївського заповідника і передали на 49 років в користування УПЦ Московського патріархату. Звернеться облрада за підтримкою і до сусідніх обласних рад. Депутатів Львівської, Волинської, Рівненської, Івано-Франківської областей проситимуть, аби вони сказали своє слово на захист української святині.