З нагоди 72-ї річниці утворення Української Повстанської Армії, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці на Тернопільщині відбудеться ряд заходів.

Зокрема у с. Антонівці Шумського району проведуть обласне літературно-мистецьке свято “Луни повстанського краю”.

У Тернополі та інших населених пунктах області покладуть квіти до пам’ятників та пам’ятних місць видатним діячам українського державотворення, борцям за незалежність України, воїнам, полеглим у боях за її свободу.

Також у навчальних закладах, публічних бібліотеках, музеях та архівах відбудуться документальні виставки.

Для молоді проведуть екскурсії в обласному історико-меморіальному музеї політв’язнів у м. Тернопіль, музеї УПА у с. Антонівці Шумського району.

У закладах освіти та культури області з нагоди 72-ї річниці утворення Української Повстанської Армії, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці організують інформаційно-просвітницькі заходи та виховні години за участю науковців, письменників, митців, громадських діячів, ветеранів національно-визвольної боротьби. Окрім того, учнів молодшого шкільного віку урочисто посвятять у козачата.

У церквах області пройдуть богослужіня з вшанування учасників національно-визвольної боротьби, видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України, воїнів, полеглих у боях за її свободу.