На нещодавній колегії Тернопільської обласної державної адміністрації вперше за всю її історію сталося два безпрецедентних випадки.

Бицюра, КрисакПо-перше, колегія відмовилася підтримати головуючого, і проголосувала всупереч його пропозиції. Йшлося про визнання роботи керівника управління капітального будівництва незадовільною. На цьому наполягав в. о. голови ОДА Іван Крисак, але члени колегії вирішили по своєму і легенько переголосували простакуватого чиновника.

Про те, що Крисака «прокатали» підлеглі, він зрозумів згодом, коли йому натякнули, що до голосування, в якому ти не впевнений, можна і не доводити, якщо мати відповідний досвід і вміння «вирулювати» з ситуації.

За таким «розкладом» проглядалася рука заступника голови ОДА свободівця Леоніда Бицюри, який саме для участі в цій колегії вийшов з лікарняного. Адже визнати незадовільною роботу колишньої його підлеглої (йдеться про пані Чумак), означало припинити реалізацію тих «проектів», які Леонід Олексійович так і не довів до кінця, бо в нього забрали раніше надані повноваження.

По-друге, вперше свободівці так відкрито захищали регіоналів. Адже управління капітального будівництва очолює пані Чумак, яку на роботу приймав колишній губернатор Хоптян за наполяганням братів Лукіних, відомих через скандали з реконструкцією перинатального центру в Тернополі, який проводить їхня будівельна компанія, та яка була, а може і досі є членом Партії регіонів.

За інформацією самих свободівців, Леонід Бицюра зараз працює над тим, щоб залишитися в кріслі заступника голови ОДА. Йому зараз як ніколи треба згуртувати довкола себе людей, але виходить гуртувати тільки регіоналів…

Джерело: Тернопільський тиждень