Студенти-фінансисти Тернопільського Національного Економічного Університету відвідали 24 вересня завод металопластикових конструкцій Вікнар’off. Успішне промислове підприємство, на жаль, – рідкість для Тернополя. Тож екскурсія на потужне сучасне виробництво, площа якого займає понад 16000 кв.м.,  стала для більшості молодих людей без перебільшення небаченим освітнім досвідом.

Бліхар ВолодимирСтуденти, які вивчають в університеті державне фінансування, оподаткування, засвоюють, для чого існують податки в державі і те, як забезпечується сфера функціонування державного фінансування, подекуди не розуміють, як теорія укладається із проблемами реального виробництва. Тож спостереження за тим, як відбувається  весь цикл виробничого процесу (від моменту придбання  сировини до виготовлення і початкового етапу збуту готової продукції) – надзвичайно важливе.

Андрій Іванович Машко, доцент ТНЕУ, підкреслив, що «особливість компанії Вікнар’off у тому, що українець зміг довести, що ми на своїй землі можемо створити підприємство, продукція якого є конкурентоздатною і  якою можна виходити на ринки Європи. Бо Європа почала відкривати ринки для України, але українська продукція не зажди відповідає необхідним стандартам. Вікнар’off, без сумніву, взірець того, що в Україні можна якісно працювати і чесно заробляти».

Директор компанії Вікнар’off Володимир Бліхар, зі свого боку, побачив у студентах потенційних працівників компанії: саме освічених, цілеспрямованих, працьовитих людей чекають на виробництві. Вікнар’off  роками успішної праці доводить, що в Тернополі є де працювати, якщо хочеш і можеш.

 «Ми можемо створювати нові сучасні робочі місця, ми намагаємося максимально автоматизовувати виробничий процес, ми запрошуємо вас разом із нами збільшувати обсяги виробництва і реалізації якісної продукції, щоб працювати, заробляти і дбати про енергозбереження свого міста, своєї країни», – звернувся до студентів-гостей компанії Вікнар’off її керівник Володимир Бліхар.