Можновладці та багатії живуть в своєму, особливому світі. У мирний період на це не звертають уваги, та в неспокійні часи надмірні розкоші та марнотратство “сильних світу цього” викликають осуд і обурення.

Ольга Полякова, Viknaroff, Бліхар Володимир, Бійці, які повертаються з АТО з болем спостерігають за ровесниками, що весело розважаються по нічних клубах та дискотеках. Поки одні борються за збереження рідної мови, культури та музики, решта відвідує концерти Потапа і Насті, 95-кварталу, інших артистів, які відверто збиткуються над всім українським.

Відвертим ляпасом тернопільській громадськості стала вечірка, яку влаштувала компанія “Вікнарьов” у день пам’яті за мільйонами загиблих від Голодомору 1932-1933 років. Власнику цієї фірми, Володимиру Бліхару, мабуть не цікаві такі “дурниці”. Дорога київська співачка Оля Полякова та місцеві артисти, понад дві сотні запрошених, фуршет з іскристим шампанським та недешевими закусками, селфі і забава до ранку – так депутат тернопільської міськради від “Народного контролю” відзначив скорботну дату. У цей час свідомі тернополяни запалювали свічки у вікнах своїх квартир та збиралися з лампадками на Театральному майдані, щоб викласти з них палаючий хрест пам’яті.

Сама співачка на зауваження, що у цей день варто бути скромнішим в коментарях до фото з розваг компанії “Вікнарьов” відповіла матом: “polyakovamusic@tarnopil не байдуже, це історія і моеї сім’ї теж, але це моя професійна сторінка, я тут пишу про СВОЕ життя! вчора в мене був виступ, тут в Україні , мені треба було відмовитись , а за грошима для моіїх дітей до вас звернутись ???? Харе вже, б.ть ,!”

Цікаво, якими словами пояснить зневагу до пам’яті українців пан Бліхар і як поставляться до поведінки однопартійця в “Народному контролі”?

На фото: Оля Полякова на вечірці компанії Viknaroff