У Тернополі активізувались роботи облагородження зелених насаджень. Цим почали займатися ще у жовтні минулого року. Після свят активні дії у цьому напрямку відновились.

Як пояснюють в управлінні житлово-комунального господарства, з початком нового бюджетного року були укладені відповідні угоди із підприємством, яке проводить зрізку та підрізку дерев. Крім того, цьому процесу сприяють погодні умови. Підрізати дерева планують майже по всьому Тернополю.

– В першу чергу, аварійні і сухі дерева, дерева, які заважають людям, через які є скарги. Ми їх обстежуємо. Є цілий перелік вулиць. Наприклад, зараз на вулиці Словацького проводиться омолоджувальна підрізка дерев. Якщо я скажу, що майже на кожній вулиці є дерево, яке треба обрізати чи підрізати, то я не помилюся, – розповів начальник управління житлово-комунального господарства міста Володимир Болєщук.
На центральних дорогах обрізку дерев проводить підприємство, з яким управління має відповідний договір. У дворах житлових будинків цю роботу власними силами забезпечують ЖЕКи.
– На центральних дорогах і в їх червоних лініях, тобто ті дороги, котрі є у нашому відділі технічного нагляду, ми уклали угоду із підприємством «Зелене господарство». Вони власне і проводять на території нашого міста зрізку і підрізку дерев. На прибудинкових територіях – підприємства, котрі обслуговують житловий фонд, – додав Володимир Болещук.