7 квітня на Театральному майдані міста відбудеться фестиваль «День здоров’я 2019».

Учасники цього дійства дізнаються, як дбати про себе, щоб залишатися здоровим і щасливим. Також буде можливість пройти ряд безкоштовних медичних обстежень.

Захід відбудеться в рамках Всесвітнього дня здоров’я, – повідомила директорка Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення Галина Федорович. Приєднатися до фестивалю зможуть всі охочі.

«Буде можливість дізнатися, як правильно дбати про своє здоров’я, проконсультуватися у фахівців: терапевта, окуліста, стоматолога, психолога, імунолога, косметолога, реабілітолога; спробувати на собі дію кінезіотерапії та тейпування. Учасники матимуть змогу отримати консультацію з планування сім’ї та профілактики венеричних хвороб. Гості заходу зможуть взяти участь у майстер-класі з надання долікарської медичної допомоги, пройти флюорографічне обстеження, перевірити поставу та визначити індивідуальні показники систем організму».

Не обійдеться фестиваль здоров’я і без розважальної програми, – кажуть організатори. Зокрема заплановані спринт-квест для молоді; загальноміська руханка; оздоровчий забіг для всіх бажаючих; танцювальний майстер-клас «Zumba-fitness»; показовий виступ «Kangoo jumps»; майстер-клас із соціальних танців (“Social dance club”); фото-зона.

Софія Романська