Найвідоміші близнюки країни — письменники, видавці та громадські діячі – Брати Капранови відвідають Тернопіль із програмою “Любіть українок”. Їх однойменний вірш став справжнім хітом в Інтернеті.

.

Як повідомили організатори, тернополяни матимуть унікальну можливість – послухати вірші, які пише Третє Я Братів Капранових. А крім того — багато цікавої та корисної інформації для студентів-гуманітаріїв, для небайдужих людей, для тих, хто цікавиться сучасною українською літературою загалом і творчістю Братів зокрема.

Письменники відвідають Тернопіль 2-го червня. Об 11:00-12:00 відбудеться лекція від братів Капранових на тему: «Віртуальна публіцистика. Як це робиться» для студентів-журналістів Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. О 12:00-13:00 відбудеться презентація серії «12 балів» (унікальна серія розслідувань життя видатних українських діячів). Її проведе автор книги «Степан Бандера і я» та ідейний натхненник всієї серії Віта Левицька. Презентація пройде в обласній бібліотеці для молоді по вул. Нечая, 29.

О 14-й годині почнеться зустріч бібліотекарів міста з братами Капрановими. Вона пройде у міській центральній бібліотеці, що на вул. Руській. О 15:00-17:00 в обласній бібліотеці для молоді пройде читацька конференція – презентація книг видавництва “Зелений пес”. І, врешті, о 18-й годині в арт-барі “Коза” розпочнеться творча зустріч з братами Капрановими.