Новообраний міський голова Тернополя Сергій Надал в інтерв’ю газеті «Номер один» запевнив, що втілить свою передвиборчу обіцянку щодо підігріву тротуарів.

«Коли ми готували програму, я розраховував, що її «фішкою» стане не підігрів тротуарів, а встановлення дахових котелень та забезпечення індивідуальними лічильниками тепла кожної квартири за рахунок міського бюджету. Опоненти ж схопились саме за підігрів тротуарів і взялися критикувати тротуари, які для них незрозумілі. Але в усій Європі сьогодні дороги підігрівають, тому я не вважаю, що це є чимось нереальним», – зазначив С.Надал.

За його словами, перед тим, як озвучити цю ідею, представники його штабу вивчили досвід інших країн. «Тепер цей пункт програми буде для мене справою принципу: чи це буде зроблено за рахунок бюджету, чи приватних інвестицій», – запевнив С.Надал.

Водночас він зазначив, що цього року цей задум втілюватися не буде, оскільки вже несприятливі погодні умови, окрім цього, міський бюджет до кінця року вже розподілений, і в ньому не передбачено коштів на реалізацію даного проекту.