Трьом важкохворим дітям-інвалідам та дітям з вадами розвитку з Підгаєцького району відповідно до індивідуальних програм реабілітації рекомендовано щорічне санаторно-курортне лікування. Проте, ніхто з цих дітей у поточному році на санаторно-курортне лікування не направлявся, незважаючи на наявність путівок у санаторії із показаннями для лікування їх захворювання.

діти-сироти праваНа зазначені порушення прав важкохворих дітей відредаговано прокуратурою району. За наслідками вжитих прокурором заходів права важкохворих дітей поновлено та за допущені порушення винну посадову особу притягнуто до відповідальності.

Загалом, за наслідками прокурорських перевірок додержання органами виконавчої влади, місцевого самоврядування та державного контролю вимог законодавства у сфері оздоровлення та відпочинку дітей, у тому числі дітей-інвалідів, внесено 42 документи реагування. За результатами розгляду 24 з них, до відповідальності притягнуто 24 посадові особи та ініційовано поновлення прав майже 500 дітей, – повідомили у прес-службі прокуратури області.