На головній площі Тернополя уже розпочали спорудження Файного Зимового Містечка. Ятки з їжею та напоями, ковзанка, атракціони, гірка з тюбами і сцена. Встановлять також будиночок Миколая.

Офіційне відкриття новорічних атракцій відбудеться 6 грудня, повідомляє Т1 Новини.

Центральну площу Тернополя готують до новорічних свят. Працівники вже почали звозити усі необхідні матеріали для спорудження будиночків Файного Зимового містечка. Роботи багато, тому розпочали зараз, щоб встигнути до 6 грудня реалізувати усе задумане.

“На монтаж ми маємо приблизно 2,5 тижні. В нас заплановано відкриття на 6 грудня. Легші конструкції будуть монтуватися вже в останній тиждень. А ті конструкції, які важчі в монтажі (це будиночки, гірки) – ми будемо робити вже, а в останній тиждень воно буде тільки декоруватися оформлятися, підсвітлюватися”, – каже директор КП “Туристично-інформаційного центру міста Тернополя” Тарас Ковальчук.

Резиденція святого Миколая у вигляді геокупола та інші цікавинки: як Тернопіль готується до новорічних свят

Резиденція святого Миколая у вигляді геокупола та інші цікавинки: як Тернопіль готується до новорічних святПерші приготування. На головній площі Тернополя уже розпочали спорудження Файного Зимового Містечка. Ятки з їжею та напоями, ковзанка, атракціони, гірка з тюбами і сцена. Встановлять також будиночок Миколая. Офіційне відкриття новорічних атракцій відбудеться 6 грудня, повідомляє Т1 Новини.Центральну площу Тернополя готують до новорічних свят. Працівники вже почали звозити усі необхідні матеріали для спорудження будиночків Файного Зимового містечка. Роботи багато, тому розпочали зараз, щоб встигнути до 6 грудня реалізувати усе задумане."На монтаж ми маємо приблизно 2,5 тижні. В нас заплановано відкриття на 6 грудня. Легші конструкції будуть монтуватися вже в останній тиждень. А ті конструкції, які важчі в монтажі (це будиночки, гірки) – ми будемо робити вже, а в останній тиждень воно буде тільки декоруватися оформлятися, підсвітлюватися", – каже директор КП "Туристично-інформаційного центру міста Тернополя" Тарас Ковальчук.❗️ Хочете повідомити нам свою новину або розповісти про цікаву подію? Телефонуйте в редакцію Т1 Новини! ☎️ 098-362-57-36 або 40-00-50

Опубліковано Т1 Новини Вівторок, 19 листопада 2019 р.