Перший – про те, що його приїхав підтримати екс-міністр закордонних справ Володимир Огризко. Його опозиційна риторика мала дещо злякати завжди мовчазного з політичних питань Василя Лила. Огризко називав своїми словами речі, які творяться в країні з приходом нової влади. Редакція ZZ сумнівається, що концепція команди справ, з якою йде Лило на вибори, відповідає риториці та діям оновленої «Нашої України».

Другий сюжет – показ вистави для людей похилого віку. Назва символічна і для самого кандидата у мери – «За двома зайцями».

Третій – участь у відзначенні дня відкриття школи в 27-ої тернопільської школи. Цей навчальний заклад відкрився десь на початку 90-х, а будувався «Тернопільбудом». Користуючись таким випадком, лідер команди добрих справ подарував школі комп’ютер. Редакція ZZ вітає таку благодійнсть, але не може не запитати: що заважало Лилу у попередні роки допомагати цій та іншим школам не в рахунок бюджетних підрядів, а просто так, як він це зробив зараз, напередодні виборів. Крім того, ми не знаємо  на якій посаді в «Тернопільбуді» в  буремні 90-ті працював наш «видатний» будівничий. Біографічні відомості в інтернеті  про нього дуже скупі. Чекаємо вістки від прес-служби кандидата, який так активно бореться за голоси тернополян.

І, нарешті, останнє, ми це  написали не для того, щоб «вколити» цю, без сумніву, поважну людину. Просто переживаємо, щоб його штаб не «переборщив». Бо  до того, як кандидат в кандидати, не зареєстрований відповідною ТВК, право агітувати він не має. Крім того, розміщати рекламу можна лише після того, як зареєстрований кандидат створив передвиборний фонд і заплатив за рекламний матеріал. Сподіваємося, що ТТБ і штаб Лила не зробили цих та інших помилок, бо вказані сюжети на державному каналі йшли з рекламною «перебивкою». Добрі справи Тернополю  і тернополянам хоч на місяць ще потрібні