Цієї суботи колишній голова Тернопільської облдержадміністрації Валентин Хоптян видає заміж дочку Антоніну. Відомо, що доньці 20 років і вона навчається в столичному медичному університеті імені Богомольця. Обранець Антоніни, розповіли джерела “ПРО ВСЕ”, простий одноліток з Теребовлянщини. У соціальних мережах донька екс-губернатора надає перевагу у спілкуванні з іноземцями.

Хоптян АнтонінаЗ профілю Антоніни можна довідатись, що вона затята прихильниця Антимайдану, підтримує свою матір Надію, яка зганьбилась у Харкові на з’їзді Михайла Добкіна . Чи підтримує донька агресію Росії на Сході України – записів немає.

Як вдалось дізнатись журналістам, весілля відбудеться у Києві, в крутому “Президент готелі”  на Печерську за кошт екс-губернатора. Запрошено на забаву до трьохсот осіб, більшість з яких чиновники часів Януковича. З ними працював Валентин Хоптян. До когорти запрошених увійшли колишній головний міліціянт Віктор Сак, обласний прокурор Мовчан, головний податківець Вітрук, всі голови райдержадміністрацій, які за його каденції працювали, керівники великих агрохолдингів Тернопільщини.

Меню на весіллі буде надзвичайно вишукане. Наїдки-напитки на одного гостя  заплановані на рівні 9 тисяч гривень.

Ці кошти могли значно ефективніші витрачені на Сході України. Чи, наприклад, для футбольного клубу “Нива”, яку обіцяв опікати вже екс-губернатор. Але хіба це цікавить чиновницьку братію?

Дивує позиція правоохоронців, які не зважаючи на значну кількість публікацій про зловживання Валентина Хоптяна, так і не спромоглися притягнути до відповідальності одіозного чиновника. Мовчать, набравши у рот води й свободівці, які публічно критикували Хоптяна, а неофіційно співпрацювали. Саме тому сьогодні вже надцятий місяць ні Сиротюк, ні Стаюра, ні Кайда навіть “не муркнуть”, щоб притягнути Хоптяна, який сьогодні жирує за вкрадені народні гроші.

Джерело: Провсе