До завідувачки дитячого садочка №21, де через необережність бабусі вихованця розбилося 7 ртутних термометрів, швидше за все застосують дисциплінарне стягнення. Про це розповів міський голова Сергій Надал, який одразу після цього випадку пообіцяв суворо покарати керівника дошкільного закладу: або звільнити, або перевести на іншу посаду.

Нещодавно на ім’я мера надійшло письмове звернення від батьків дітей, що виховуються в цьому закладі, з проханням не звільняти завідувачку садочку. Тому Сергій Надал припускає, що до керівника дитсадка напевне все-таки застують м’якше покарання.

– Якщо батьки стверджують, що вона добре працює і задовольняє їхні вимоги, можливо буде тільки дисциплінарне стягнення, – сказав мер.

А ось директору загальноосвітньої школи №16 пощастило менше. Питання про звільнення вже вирішене і невдовзі тут буде призначено нового керівника. Як зазначив Сергій Надал, звільнення директора 16 школи пов’язане не лише із випадками захворювання дітей на жовтуху.

– У цьому навчальному закладі постійно виникали проблеми із харчуванням, неодноразово фіксувались випадки захворювання дітей на кишкові інфекції. Питання виникло вже давно, не через гепатит, – додав міський голова.

Зауважимо, що усі заклади освіти Тернополя забезпечують харчуванням приватні структури.