Скандальновідомий у Тернополі будівельний бренд “Набережного кварталу” у найближчому часі може повторити сумну долю забудівника Щепановського. Заїжджі будівельники, які голосно заявили про себе низькими цінами та темпами будівництва, увійшли в ступор у стосунках з міською владою Тернополя.

Набережний кварталНагадаємо, що невирішеність питань з землевідведенням фактично “поховала” “Будівельник Щепановського та стала причиною накопичення астрономічних боргів перед дольовиками. Історія з нереалізованим будівництвом багатоквартирних будинків на вулиці Микулинецькій розвивається за подібним сценарієм. Агенти “набережного” зібрали кошти з дольовиків, але за фактом не мають документів на забудову. Створений на швидку руку кооператив “Файне місто-2” став жертвою недалекоглядності менеджерів проекту. Замість того, щоб придбати корпоративні права землекористувача земельної ділянки ТОВ “Комунсервіссерет”, місцеві менеджери “НК” пішли шляхом підписання угоди про співпрацю з товариством та отримання містобудівних умов від міськради. Та практично у цей же час у “Комунсервісу” несподівано змінився власник, який розірвав угоду та зажадав скасування містобудівних умов. Поки ображена сторона шукала вихід з ситуації, ТОВ “Комунсервіссерет” спритно продала об’єкт нерухомості новоствореній юрособі “Комунсервісбуд”, яка як законний набувач майна з допомогою міськради переоформила на себе права на користування земельною ділянкою. Таким чином, “Файне місто-2” опинились біля “розбитого корита”.

Спроба зірвати прийняття міськрадою рішення про передачу ділянки “Комунсервісбуду” фактично провалилася. Представники дольовиків хоч і були присутні на сесії, не змогли добитися необхідного рішення. Міські депутати земельну ділянку “Комунсервісбуду” передали. А додаткові так звані компромісні пункти зобов’язують “Комунсервісбуд” укласти інвестиційні угоди не з кооперативом “Файне місто-2”, а з дольовиками кооперативу. Таким чином, спеціально створений для будівництва кооператив усувається від переговорного процесу. З дольовиками натомість спілкуватимуться представники “Комунсервісбуду”. Не виключено, що після цього дольовики, які самостійно будуть спілкуватися з фірмою-користувачем земельної ділянки, затребують у “Файного міста-2” повернення вкладених коштів.