Заступник Надала відмовився від депутатського мандата

07/02/2018 2
Розмір тексту:

6 лютого Тернопільська міська виборча комісія завершила розгляд матеріалів щодо відкликання депутатів.

Серед трьох наступних у списку кандидатів від “Свободи”, чиї повноваження мала визнати комісія, був заступник міського голови Леонід Бицюра. Однак досвідчений політик з невідомих причин відмовився від мандату. Відтак, разом з Ігорем Костюком та Василем Фостиком на наступній сесії мандат отримає безробітний (за даними ЦВК) Андрій Стукало.

Цілком ймовірно, що на рішення  Бицюри вплинули більш далекосяжні плани. У політичних кулуарах давно мусуються розмови, що віце-мер був би ідеальним кандидатом від “Свободи” по Тернополю на парламентських виборах 2019 року. Останнім часом посадовець різко збільшив свою присутність на публічних заходах. У Бицюри з’явилася своя фішка – він тепер пропагує і допомагає просуванню українського кіноматографу, а Тернопіль ледь не став меккою кіномитців різного штибу.  За цих обставин посада віце-мера – ідеальний майданчик для розкрутки. А поступившись мандатом Андрію Стукалу Бицюра здобув додатковий бал серед рядових побратимів.

Натомість отримання депутатського значка змусило його б,  як мінімум, відмовитись від важливого місця у міськвиконкомі, або від посади заступника міського голови. Законодавство не дозволяє  суміщати депутатство з   перебуванням у виконавчому комітеті відповідної ради. Звичайно, колеги могли б закрити на це очі, але юрист Бицюра, очевидно, не має наміру вступати в колізії, які можуть зашкодити його політичному майбутньому.

  • Теги:

Коментарі (2)

однокласник

11/02/2018

Не знаєте як підкручуються ваги?

Мисько

07/02/2018

Бицюра це важка артилерія надала. Він робить чимало роботи і найголовніше – у нього все добре виходить. Це не ряжений політик, якого зліпили вчора чи кілька днів тому. Він реальний важковаговик!

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Яка з представлених у міськраді політичних сил захищає Ваші інтереси?

    Результати

    Loading ... Loading ...