На Тернопільщині всі перевірені дитячі їдальні не відповідають нормам і вимогам. З 20 шкіл та садочків не знайшлося жодного, де б усе було в нормі, повідомляє «20 хвилин».

Зі слів начальника відділу ветеринарної міліції з проведення карантинних заходів Володимира Табаки, з середини вересня їхня служба спільно з санітарно-епідеміологічною станцією та працівниками ветеринарної медицини розпочали перевірку дошкільно-виховних, навчальних закладів та пунктів громадського харчування, які обслуговують такі заклади, на якість та безпечність продовольчої сировини і харчових продуктів.

З перевірених 20 шкіл та садочків, не знайшлося жодного, де б все відповідало нормам та вимогам. Проте, в одних дошкільних та навчальних закладах виявлені порушення були не значними, а в інших міліціонери вдавалися до жорсткіших заходів: надто вже безвідповідально ставилися підприємці, що забезпечують дітей харчуванням, до санітарних правил.

До адміністративної відповідальності за порушення закону України «Про безпечність та якість харчових продуктів» притягнули 20 осіб. Наклали штрафів майже на 1500 гривень, повідомляє ВЗГ УМВС України в Тернопільській області.

Перевірки навчальних та дошкільних закладів тривають. Володимир Табака запевняє, що такі заходи є необхідними, аби контролювати якість продуктів, які пропонують нашим дітям і не допустити масових отруєнь та інших надзвичайних ситуацій.