Чоловіка, який вбив сестру-інваліда підозрюють також у ненавмисному вбивстві власної дитини.

Олександр БогомолЖиття 48-річної жінки-інваліда з Теребовлі обірвалося в середині жовтня через насильницьку смерть. Про те, що сестра померла в міліцію повідомив брат потерпілої. Теребовлянка все життя була лежачою через важку хворобу, була інвалідом дитинства першої групи. Що стало причиною її смерті, розповів Олександр Богомол, начальник управління УМВСУ в Тернопільській області.

– Жінка-інвалід проживала в одній кімнаті з братом та його співмешканкою, – розповів Олександр Богомол. – Все своє життя вона провела у лежачому стані, могла пересуватися по хаті тільки повзком, не могла говорити, її хвороба була дуже важка. За інформацією, яку ми маємо, хвору сестру декілька днів ніхто не годував, і вночі після чергової п’янки брата вона почула запах їжі чи потягнулася за їжею і щось перекинула. Через це брат її насильно кинув на ліжко, вона вдарилася головою об бильце, знепритомніла і впала обличчям на подушку. Зверху він прикинув її ще однією подушкою. Через це вона не могла самостійно повернутися, щоб дихати і задихнулася. Зранку брат зателефонував до міліції, і сказав що сестра раптово померла, намагаючись таким чином приховати сліди злочину. Та коли експерти побачили побої, тілесні ушкодження, встановили причину смерті, тоді вже розібралися хто винуватець смерті. Цього чоловіка ми затримали згідно статті 208 КПК. Йому оголошено підозру по навмисному вбивству. Вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу. Будемо також досліджувати роботу соціальних служб, коли інвалід першої групи по декілька днів нічого не їсть, і як хто працює і допомагає. Ця сім’я жила за рахунок пенсії жінки-інваліда. Тут говорити більше немає про що. Це біда нашого суспільства, коли є люди, які потребують допомоги, а інші за рахунок них живуть і вбивають їх.

Вбивство сестри – це вже другий злочин, у якому підозрюють 43-річного чоловіка. Приблизно три місяці тому у нього і його співмешканки народилася дитина. І через три тижні немовля померло через те, що батько придушив його коли спав. По цьому факту, як зазначив Олександр Богомол, розслідування йде до завершення. Чоловіка підозрюються у вчиненні ненавмисного вбивства малолітньої дитини. Зараз правоохоронці розслідують обидва злочини.

Ольга Трач