По обіді правоохоронці області вибори на Тернопільщині назвали спокійними. Прес-секретар прокурора області Леся Долішня каже, що до від ранку до 15:00 надійшло вісім звернень. Серйозних порушень не було.

Не зафіксувала міліція області й будь-яких порушень на самих ДВК чи території біля них. А на всі виклики правоохоронці відреагували оперативно, каже начальник ВЗГ УМВС України в Тернопільській області Сергій Шворніков.

Чимало звернень від громадян поступає і на черговий телефон Тернопільської міської ради, – каже начальник її прес-служби Олег Удич. Люди скаржиться, що з їхніх поштових скриньок на підлогу хтось спеціально викидає агітаційну продукцію, яка накопичилася за час виборної кампанії. Такі повідомлення надходили з різних мікрорайонів міста. Через подібне хуліганство, каже начальник прес-служби міської ради, двірники працюватимуть в посиленому режимі.

Також Олег Удич відкидає будь-які звинувачення деяких учасників виборного процесу стосовно того, що влада не підготувала вибори відповідно до закону. Прес-секретар відзначає, що всі комісії забезпечені належним чином і скарг стосовно цього не надходило ні з боку ДВК, ні з боку ТВК, повідомляє ІнТБ