Найбільш резонансним питанням на нещодавній сесії тернопільської міськради стало виділення сім’ям героїв АТО 5,5 гектара землі для забудови на Підволочиському шосе.

АТО, траур, скорбота, жалоба, День жалоби скорботи, загиблий, боєцьРішення депутатам далося нелегко. Влада на чолі з Надалом намагалася підсунути родинам загиблих героїв та учасників бойових дій “неліквід” на вулиці Микулинецькій. Це пустир на території очисних споруд цукрового заводу, де немає жодного житлового будинку. Звичайно, активістам, які обстоювали вирішення проблеми, ідея не сподобалася.

Волонтерка Лілія Мусіхіна підрахувала, щоб вирівняти землю на вулиці Микулинецькій потрібно 70 мільйонів, а у вояків таких грошей немає, пише Тернопільська липа.

– У Тернополі є земля. Близько 9 гектарів. І ми дуже би хотіли, щоб ви розглянули це питання і цю землю, все-таки, віддали атошникам. Це в районі обласної дитячої лікарні, в напрямку Хмельницької траси. Там є 7 з половиною гектарів. І є ще 2 гектари під стоянкою, яка не використовується, – розказала волонтерка

Натомість, міський голова запевнив: ділянки на Микулинецькій придатні для житлового будівництва. А земля, яку вимагають воїни вже знаходиться у приватній власності.

Проте, як згодом виявилось не вся земля з 9 гектарів у приватній власності, є ще 5 гектарів, які належать місту. Після розмови воїнів АТО з мером міста, питання все ж включили у порядок денний.

Після чого ця ділянка таки була зарезервована за учасниками бойових дій.