Поки тривала судова тяганина з виборчою комісією новообраний мер розкладав свої владні пасьянси.

Поступово стають відомі імена потенційних заступників міського голови Тернополя. Сергію Надалу в багатьох питаннях доводиться уважно прислухатися до думки старшого партійця Олега Тягнибока. Вийшло так, що у пана Олега є власна вагома думка на чимало тернопільських питань. У тому числі кадрових.

Новому меру залишили можливість одноосібно призначити кількох чиновників, зокрема заступника з питань містобудування і архітектури. Це одна з ключових і вагомих посад, хоч і не не така публічна, як секретар міськради чи головний комунальник.

У Анатолія Кучеренка “головним по архітектурі” працював Сергій Авдонін, Богдана Левківа з цих питань консультував (мабуть на громадських засадах) Василь Лило, у Заставного цією сферою завідував фахівець з нерухомості Володимир Дідич. За інформацією з наших джерел у Надала архітектурно-будівельними питаннями займатиметься … власник ресторану “Братіслава” Михайло Петрович Гладкий. Підприємцеві 47 років. В “Свободі” з’явився не так давно, десь одночасно з нинішнім мером. Кажуть, що вони з Надалом товаришують уже тривалий час. Які реформи пан Гладкий готовий запропонувати місту, де купа самовільних будов, недобудов, скандальних і спірних об’єктів – нам не відомо. Сподіваємося така програма у нової команди, все ж є. Очевидне одне: у випадку призначення Михайло Гладкий чітко дотримуватиметься керівної лінії Сергія Надала, а мер, у свою чергу прикриє свій тил на найбільш скандальній і тіньовій ділянці владного фронту. Таку ж нагоду матиме і ресторатор. Кажуть, що попередній мер дуже довго “узаконював” будови пана Гладкого. Мабуть, “навики” здобуті по той бік барикад дозволять підприємцю краще опанувати нову специфічну посаду.

Також зрозуміло, де нова владна команда відзначатиме дні народження, ювілеї та зустрічатиме делегації. В “Братиславі”, на відміну від “Едема” де засідав попередній мер з командою, можна помістити до 500 чоловік.