Новим керівником державного підприємства «Тернопільстандартметрологія» став 36-річний Євген Мельничук.

Інформація про призначення нового директора Центру розміщена на його сайті. Мельничук змінив на посаді директора Миколу Тешнера, який очолював (з перервами) вказане відомство довший час. Причини звільнення Тешенера невідомі. Очевидно, йде про перерозподіл впливу на виробничу галузь, адже це відомство разом податковою вважаються основними контролюючими структурами для виробничого сектору економіки. Попередній керівник мав репутацію особи, яка «занадто добре» все знає і вміє у підвідомчій структурі.

Вибір нового керівника держстандарту області дивує не менше. Пан Мельничук  до останнього часу працював керівником ГО Товариство індивідуальних забудівників «Затишок», причетний до ряду будов. Зокрема, він має відношення до ряду приватних будівель в районі аеропорту. Також відомий тим, що на останніх виборах до Тернопільської міськради йшов у списку партії «Батьківщина»(№3). Тої самої, що вважалася фальшивою копією справжнього БЮТу. Хоча до певного часу вважався особою дуже близькою до нардепа Деревляного.

Цікаво, що перед Мельничуком закінчилася прохідна частина списку «Батьківщини». Справедливо виникають підозри, що працевлаштування на одну з найбільш  «ресурсних» посад в області є платою влади за виконання політичної місії. Тим більше, що в структурах «Тернопільстандартметрології» працює заступником ще один сумнівний представник Блоку Юлії Тимошенко – очільник списку УСДП до Тернопільської міськради Василь Збриський. Тої самої, представників якої до виборчкомів делегували люди зі штабу Партії Регіонів і чиїм висуванцем на посаду міського голови був екс-нардеп Володимир Колінець.

Іван Сесійний, За Збручем

На фото: Колишнього начальника “стандартів” Миколу Тешнера нагороджує колишній міністр економіки Богдан Данилишин (зараз перебуває в чеській тюрмі)