Сьогодні на зимових олімпійських Іграх-2014 в Сочі був розіграний перший комплект медалей в біатлоні серед жінок. Спортсменки змагалися на спринтерській дистанції 7,5 км.

Віта СемеренкоОлімпійською чемпіонкою у цій дисципліні стала представниця Словаччини Анастасія Кузьміна, яка жодного разу не промахнулася на двох вогневих рубежах. Її час – 21:06.8 хвилин. Срібну медаль завоювала росіянка Ольга Вілухіна, що поступилася лідеру 19,9 секунд.

Бронзову нагороду завоювала українка Віта Семеренко, відставши від другої сходинки п’єдесталу всього на дві секунди.

Валентина Семеренко з одним промахом фінішувала на 12 -му місці, Олена Підгрушна також з однією незакритою мішенню стала 26-ю, а Юлія Джима допустила три промахи і фінішувала лише 42-ю.