У повідомленні прокуратури  не згадується ім’я цього забудовника, однак наші джерела повідомили, що йдеться про бізнесмена, який колись опікувався популярною командою.

Прокуратурою міста Тернополя порушено кримінальну справу стосовно службових осіб одного з відомих будівельних підприємств за ч.2  ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем), ч.2 ст.366 (службове підроблення)   Кримінального кодексу України.


Наглядовою перевіркою за дотриманням законодавства в кредитно-фінансовій сфері встановлено, що  службові особи підприємства впродовж лютого 2007 року, зловживаючи своїм службовим становищем, схилили 3 працівників цієї будівельної фірми до укладення завідомо неправдивих кредитних  угод з одним із банків.

Службовці виготовили та подали до банківської установи завідомо неправдиві договори дольової участі  трьох працівників фірми  в будівництві житла та довідки про сплату ними грошових коштів по договорах дольової участі. Ці  підроблені   документи стали підставами для укладення завідомо неправдивих договорів іпотеки. Отримані за договорами 273 645 доларів США використали  для потреб підприємства.

На даний час кредитні кошти не повернуті, а внаслідок відсутності у власності 3 громадян –позичальників майнових прав на квартири, зазначені у кредитних договорах, банк позбавлено можливості звернути стягнення на майно в рахунок погашення  даної заборгованості .  Банку заподіяно збитки на суму 237 645 доларів США або 1 млн. 381 907 гривень.