Фракції ВО «Свобода», «Української народної партії» та «Нашої України» в Тернопільській обласній раді ініціюють скликання позачергової сесії. Про це перед багатотисячною громадою на Народному віче під стінами Тернопільської обласної державної адміністрації повідомила голова фракції Всеукраїнського об’єднання «Свобода» у Тернопільській обласній раді Марія Чашка.

Богатирьова, Хоптян, Ковальчук, медичний університетГромада Тернопільщини одноголосно підтримали це рішення, повідомляють у прес-службі Тернопільської обласної організації ВО “Свобода”.

На порядок денний будуть винесені 2 питання: про дострокове припинення повноважень голови Тернопільської ОДА Валентина Хоптяна, та про створення виконкому Тернопільської обласної ради.

«Третій день поспіль під стінами адміністрації представники опозиційних партій, громадські активісти та тисячі мешканців Тернопільщини вимагають, щоб Валентин Хоптян вийшов до народу, – коментує голова Тернопільської обласної організації ВО «Свобода» Володимир Стаюра. – Кожного дня ми піднімаємося у його робочий кабінет, але його немає на місці. Заступники та помічники називають то один, то інший район, у якому начебто Хоптян перебуває з робочим візитом. Працівники апарату на вимогу йому зателефонувати, відповідають, що з ним або немає зв’язку, або він поза зоною досяжності. Відповідно, виконавча гілка влади не виконує свої прямі обов’язки, тому ми вимагаємо створення виконкому облради. Наше рішення підтримали тисячі людей, що вийшли на пікет до ОДА та на мітинг на Театральному майдані міста Тернополя. Тільки разом ми переможемо!»

Нагадаємо, вчора депутати Гусятинської районної ради звільнили з посади голови райради дружину Валентина Хоптяна Надію.